Henri Willig Beloningsysteem
Met u punten spaart u voor coupons, leuke cadeaus en kortingen. Bij speciale gelegenheden voegen we extra coupons toe. U kunt een coupon inwisselen in een van onze winkels óf in de webshop. Bij een genoeg aantal punten kun u een voucher inwisselen voor een couponcode. Zodra de voucher is uitgegeven, is de coupon 2 maanden in te wisselen.
U kunt dus zelf kiezen of u een coupon wilt gebruiken in de winkel of in de webshop. Een coupon van de website bevat een code die u tijdens de check-out in de webshop kunt invoeren. Een coupon voor in de winkel heeft een barcode die de kassa medewerker voor u scant.
Als member ontvang u altijd een verjaardagscadeau van ons. Dit verjaardagscadeau kunt u verzilveren op uw verjaardag en ophalen in de winkel of u kunt de code gebruiken bij u volgende bestelling in de webshop.